• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Граблі

Можливість заготовляти високоякісний корм є однією з найбільш важливих завдань сучасного фермерського господарства, що займається молочними і м’ясним тваринництвом. Метою нашої компанії є постачання одночасно доступної і висококласної сільськогосподарської техніки, що відповідає постійно зростаючим вимогам власників фермерських господарств.

Йдучи назустріч цим вимогам, ми пропонуємо найсучасніші технологічні рішення, засновані на нашому досвіді, що гарантують Вам успіх! Нам довіряють багато сільгоспвиробників!

Граблі 1-карусельні Z-навісні

Призначені для укладання кормової маси в бічні або здвоєні валки. У граблях Z-серії застосовується тандем-підвіска, що сприяє точному копіюванню рельєфу поля в напрямку руху. При складанні машини в транспортне положення і під час транспортування двостороння амортизація забезпечує граблям стабільність. Хитний навісний пристрій полегшує роботу з граблями на різноманітних полях.

Детальніше

Граблі 1-карусельні UNO-напівпричіпні

Граблі 1-карусельні напівпричіпні UNO -це ефективна машина для згрібання трави, сіна та соломи. Невелика вимога до потужності трактора сприяє тому, що машина є дуже економічною і стійкою при важких умовах роботи. Граблі формують рівний і стабільний валок. Застосовано інноваційне гідро-механічне регулювання висоти згрібання та складання каруселей в транспортне положення.

Детальніше

Граблі 2-карусельні Z2-центральний валок

Граблі 2 — карусельні характеризуються високою якістю збору, завдяки застосуванню механізму поздовжнього і поперечного копіювання території, як наслідок отримуємо кращу чистоту згрібання продукту.

Детальніше

Top