• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +38 (0532) 59 22 81

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Косарки

Косарки призначені для проведення сільськогосподарських робіт з скошування зернобобових, а також трав’яних культур з подальшим їх плющенням. Дискові косарки фірми Samasz серійно оснащені вспушники або плющилки.  Довге дишло дискової косарки надає можливість працювати, одночасно, праворуч і ліворуч трактора. Це дозволяє заощадити час повернень.
До серіі  дискових косарок-плющилок ведена модель ріжучого бруса Perfect CUT. Бездоганна різання, висока міцність використовуваних матеріалів, забезпечення від затримки диска в спадок перешкоди, швидка і легка зрада модуля завдяки модернізованої маточини-це головні плюси брусів Perfect CUT.

Косарка дискова напівпричіпна KDC

Дискові напівпричіпні косарки серійно обладнані вспушники або плющилкою. Довге дишло косарки дає можливість працювати як справа, так і зліва трактора. Це дозволяє істотно економити час оператора при зустрічних покосах.

Детальніше

Косарка дискова задній навіс KDT

Серія дискових косарок KDT належить до числа найбільш часто придбаними машин фірми SaMASZ. З моменту їх появи на ринку, косарками KDT користується вже кілька тисячею користувачів з Польщі і в усьому світі.

Детальніше

Косарка дискова задній навіс KDTC

Косарки KDTC — це перші косарки з центральною підвіскою. Їх виробляють з 2008 року і вони пройшли багато модернізацій, щоб відповідати сьогоднішнім вимогам.
Сучасна конструкція є економічною альтернативою для косарок серії KT. Існує можливість обмінного прикріплення пропашніка або вальців покосу.

Детальніше

Top