• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Косарки

Косарки призначені для проведення сільськогосподарських робіт з скошування зернобобових, а також трав’яних культур з подальшим їх плющенням. Дискові косарки фірми Samasz серійно оснащені вспушувачем або плющилкою.
До серіі  дискових косарок-плющилок ведена модель ріжучого бруса Perfect CUT. Бездоганний зріз, повністю зварна цільнометалева конструкція, висока міцність використовуваних матеріалів, забезпечення від зупинки диска в наслідок наїзду на перешкоди, швидка і легка зміна модуля завдяки модернізованому брусу — це головні плюси брусів Perfect CUT.

Косарка дискова напівпричіпна KDC

Дискові напівпричіпні косарки серійно обладнані вспушники або плющилкою. Довге дишло косарки дає можливість працювати як справа, так і зліва трактора. Це дозволяє істотно економити час оператора при зустрічних покосах.

Детальніше

Косарка дискова задній навіс KDT

Серія дискових косарок KDT належить до числа найбільш часто придбаними машин фірми SaMASZ. З моменту їх появи на ринку, косарками KDT користується вже кілька тисячею користувачів з Польщі і в усьому світі.

Детальніше

Косарка дискова задній навіс KDTC

Косарки KDTC — це перші косарки з центральною підвіскою. Їх виробляють з 2008 року і вони пройшли багато модернізацій, щоб відповідати сьогоднішнім вимогам.
Сучасна конструкція є економічною альтернативою для косарок серії KT. Існує можливість обмінного прикріплення пропашніка або вальців покосу.

Детальніше

Косарка дискова навісна двостороння (Бабочка) KDD 861 S/W

Дискові навісні косарки серійно обладнані вспушувачами або плющилками. Гідропневматичне розвантаження дає змогу легко долати нерівності. Косарка має надійний та перевірений часом ріжучий брус PerfectCUT.

Детальніше

Косарка дискова передньонавісна KDF 300 

Серія дискових косарок KDF — є ідеальним поєднанням «Косарки бабочки» KDD  SaMASZ. Ширина захвату 3 м повністю перекриває габарити будь-якого трактора, а ширина валку 1,3-1,5 м дозволяє укладати масу рівномірним шаром між колесами трактора.

Детальніше

Top