Результатом досвіду і в співпраці з нашими клієнтами з Польщі та Західної Європи, ми ввели в виробництва Ново модель ріжучого бурса Perfect CUT. Бездоганна резкa, висока міцність використовуваних матеріалів, забезпечення від затримки диска в спадок перешкоди, швидка і легка зрада модуля завдяки модернізованої маточини-це головні плюси бурси Perfect CUT.

Perfect CUT:
1. Плавне регулювання висоти покосу з 4 до 7 см-полози високі на 5 до 9 см.
2. Підшипники в шестернях типу 6307 2RSN і в модулі диска 6307 2RS одні з найпотужніших використовуваних конкурентами країн Західної Європи.
3. Спеціально покаліваемие диски з бором стали, захищають «крилами» від бруду ріжучий бурс.
4. Легко змінювані, привинчивания штифти ножів.
5. Покаліваемий тримач ножа з бором стали, створений так щоб запобігти блокування ножів диском.
6. Інноваційна система швидкого обмна ножів. Ніж міняємо за допомогою ключа тільки коли диск нагод у вертикальному положенні до бурсу (+ -30 градусів). Це знижує ймовірність втрати ножа до мінімуму при ударі з каменем.
7. Модернізовані, поколіваемі полози бором стали зберігають все дно бурси. Легка і швидка замін полоз після розкрутки двох болтів.
8. Додаткова полоза зі сталі, що зберігає потужність ріжучого бурса.
9. Посилений ріжучий бурс-зі сталі.
10. Захист в стандартному проти камінню.
11. Швидка і легка заміна модуля завдяки модернізованої верхньої маточини.
12. Шестерні шириною 25мм.
13. Високоякісні ножі виконують дуже строгі правила безпеки, гарантією якості є лого Samasz, вигравірувані на кожному ножі.
14. Висока міцність на затикання глиною

Захист в стандартному проти камінню

Правильно побудований диск захищає бурс з шерстних, в разі дуже сильного, крайнього удару бурси, напр., В великий камінь. Ударна сила скорочує шпонку. Тоді досить поміняти модуль на новий, замість того, щоб платити за дорогий ремонт ріжучого бурса. Заміна модуля швидка і можна її зробити також в польових умовах. Завдяки тому ми економимо час. Швидку заміна модуля диска надає модернізована верхня втулка. Спеціально побудоване місце для того, щоб легко дістатися до болтів, при чому не змінювати верхній маточини. Потужність дисків передається за допомогою шерстних про великих діаметрах, які взаємодіють на великій поверхні, тим самим збільшуючи опірність диска під час сильного удару в перешкоду.

 

Порівняння шерстенних

У наших косарок бурси Perfect Cut основані на шерстних носять велику потужність.

Бездоганна якість різання бурси Perfect CUT

Модернізована бурса дозволяє ідеально різати і це інновація на європейському ринку для зеленого газону рослин. Нові бурси охарактеризовані точної лінії різання, навіть при низьких травах. При першому і другому косовиці, якщо переважають трави радиться косити на рівні 53, 63 мм. Залежно від рівня нахилу ріжучого бурса, ми отримуємо наступні висоти покосу.

Добре профілірованна конструкція

Овальні форми нижньої бурси перевершують конструкції інших виробників. Така форма дозволяє краще працювати на глині. Відсутність гострих країв в бурсі, гладка поверхня полоз, краще зберігає дерен.

Ключ

За допомогою спеціального ключа, що знаходиться в стандартному обладнанні, можна поміняти ножі.