• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Рулонні прес-підбирачі

Рулонні прес-підбирачі застосовуються в сільському господарстві для підбору валків соломи, сіна, залишків від кукурудзи та їх пресування з наступною обмоткою шпагатом або сіткою і виштовхуванням готового рулону. При використанні прес-підбирача підвищується якість сіна, скорочуються витрати праці, втрати цінного продукту.

EXTREME 365 HT/HTC/HTU

Надійна та високопродуктивна машина EXTREME 365 третього покоління, від MASCHIO GASPARDO. Прес-підбирач працює на високій швидкості руху завдяки модернізованій системі підбору, роторному укладачу та автоматичному відкидному дну.

Детальніше

EXTREME 265 LT/LTC

Прес-підбирачі серії Extreme 265 спроектовані для забезпечення максимального комфорту при будь-яких умовах роботи. Машина ідеально підходить для роботи з сіном, сінажем будь-якої вологості і з важкими продуктами: залишками кукурудзи та соломою.

Детальніше

ENTRY 120/150

Серія ENTRY — це прості в експлуатації машини з механічним керуванням. Перевагу їм надають підприємства що цінують простоту в експлуатації, надійність та швидкість.

Детальніше

TROTTER 125

Прес-підбирач Trotter 125 — це багатоцільовий прес-підбирач ідеальний при будь-яких умовах роботи: на рівнинах, на горбистій або передгірській місцевостях; з усіма типами продукту: сінажу, соломою, сіном а також виноградною лозою

Детальніше

Top