Надійна та високопродуктивна машина EXTREME 365 третього покоління, від MASCHIO GASPARDO.

Прес-підбирач працює на високій швидкості руху завдяки модернізованій системі підбору, роторному укладачу та автоматичному відкидному дну, що дає змогу скоротити час підбору продукту. Створює тиск в камері від 50 до 210 Бар, що дозволяє формувати щільніший тюк. Завдяки двом коромислам, що натягують ремені, формування рулону відбувається з 0 см., тоді як інші прес-підбирачі, починають пресування рулону, коли його діаметр досягає 50 см.

Конструкція підбирача дозволяє чисто підбирати матеріал з широких валків на високій швидкості. Ширина захвату підбирача 2200 мм. і низький центр тяжіння роблять цю машину ідеальною для роботи у важкодоступних частинах полів та на схилах. Укладальник зі зворотно-поступальним рухом ідеальний при підборі сухої і подрібненої соломи. Регульовані по висоті бокові колеса дозволяють підбирачу відмінно копіювати рельєф поля.

Завдяки автоматичній системі змащення, яка обслуговує всі ланцюги трансмісійного блоку преса протягом усього робочого циклу — значно збільшується продуктивність і термін служби машини. При цьому повністю виключено забруднення рулонів мастильним матеріалом.

Багатофункціональний блок електронного керування EASYTRONIC дозволяє, з легкістю управляти усіма фікціями прес-підбирача Extreme не виходячи з кабіни трактора, такими як зміна розміру серцевини рулону, зміна початку формування рулону, тиск пресування на різних стадіях формування рулону,  вибір нових параметрів пресування, вибір типу ув’язки (шпагат або сітка), підрахунок тюків та ін. Графічний дисплей буде супроводжувати вас крок за кроком, з простими і зрозумілими інструкціями. В процесі роботи буде вас постійно інформувати і в той же час надавати корисні поради: від, як краще підходити до валку щоб оптимізувати наповнення камери пресування, до моменту вивантаження готового рулону.

Керуй розмірами!
За допомогою блоку керування, встановленого в кабіні трактора, можливо встановити діаметр рулону, відповідно до Ваших вимог
(від 50 до 165 см).

   Параметри    EXTREME 365 LT
 Ширина підбору, (м) 2,2
 Тип камери змінна камера
 Габарити камери, (м)  Ширина 1,22
 Діаметр 0,5-1,65
 Керування кришкою камери пресування гідравлічне
 Керування подбирачем гідравлічне
 Регулювання робочої висоти підбирача механічне
 Потужність трактору, (к.с.) 135
 Система регулювання щільності рулону електронне
 Кількість пресувальних ременів,  (шт) 4
 Ширина ременя, (мм) 2740
 Експлуатаційний ресурс ременів, (рул.) 15 000
 Габарити, (м)  Довжина 4,50
 Ширина 2,60
 Висота 2,65
 Середня маса рулону, ( кг)  Солома 300-625
 Сіно 280-420
 Сінаж 600-1235
 Робоча швидкість, ( км/год.) до 10
 Маса прес-підбирача, (кг) 3250
 Стандартне і додаткове оснащення:
 Карданний вал є
 Обв’язка подвійним шпагатом є
 Обв’язка сіткою є
 Керування ув’язкою Електронне (пульт керування в кабіні трактору)
 Автоматичне змащування є
 Шини 400/60-15.5 є