Рулонні вальцеві прес-підбирачі TROTTER125 CUT призначені для підбору з валка, подрібнення і пресування в рулони трав’яної маси на будь-якій стадії висихання: сухе сіно, сінаж, солома а так же стебла кукурудзи. Також можна прибирати зелену масу вологістю до 60%, призначену на силос. Розмір рулонів 120/120 см ..

Конструкція підбирача дозволяє чисто підбирати матеріал з щільних валків на високій швидкості. Ширина захвату підбирача 2200 мм. і низький центр тяжіння роблять цю машину ідеальною для роботи у важкодоступних полях і на схилах. Регульовані по висоті направляючі колеса дозволяють підбирач відмінно копіювати рельєф поля.

Система різання Top CUT з 13-ма ножами дозволяє подрібнювати збирається матеріал до 9 см.
Завдяки пресувальною камері з 18-ю вулицями — досягається висока щільність пресування. У разі ремонту кожен валец можна демонтувати окремо.

Кожен з 18 вальців встановлено на підшипники heavy duty, які в свою чергу розміщені в чавунні корпусу і зафіксовані запаяними болтами зовні камери пресування. Кожен валец може бути вийнятий для проведення технічного обслуговування, без необхідності знімати будь-який інший компонент камери. Потужність передається ланцюгами транспортера на 1 «в комплекті з зубчастим колесом великого діаметру, щоб уникнути швидкого зносу. Для постійного циклу мастила ланцюгів додатково може бути встановлена ​​система автоматичного змащення.
Завдяки автоматичній системі змащення, яка обслуговує всі ланцюги трансмісійного блоку преса протягом усього робочого циклу — значно збільшується продуктивність і термін служби машини. При цьому повністю виключено забруднення рулонів мастильним матеріалом.

Простий та зручний у роботі блок керування EASYTRONIC, дозволяє змінити: діаметр рулону, тиск в камері пресування і здійснювати контроль за системою обв’язки. Усі ці дані виводяться на збільшений графічний дисплей.

TROTTER Високопрофесійна машина з фіксованою камерою пресування та системою різки  на 13 ножів. Ідеально підходить для роботи на горбистій місцевості, чи в господарствах, де є потреба в невеликих рулонах, але з великою вагою. В кабіні трактора встановлюється пульт з електричним керуванням для зручного керування усіма функціями прес-підбирача. 

Параметри Trotter 125 TOPCUT
 Ширина підбирача, (м.) 2,0
 Тип камери вальцева
 Габарити пресувальної камери, (м)  Ширина 1,2
 Діаметр 1,25
 Відстань між згрібаючими пальцями, (мм) 69
 Кількість вальців в камері 18
 Кількість подрібнюваних ножів 13
 Середня фракція різки, (см.) 9
 Керування кришкою камери пресування гідравлічне
 Керування підбирачем гідравлічне
 Регулювання робочої висоти підбирача механічна
 Потужність трактора, (к.с.) 65
 Витрата шпагату, при 12-16 обмотках  (м./рулон) 45-60
 Витрата сітки при 2-4 обмотках  (м./рулон) 7-15
 Габарити, (м)  Довжина 3,92
 Ширина 2,4
 Висота 2,05
 Середня маса рулону, (кг.)  Солома до 330
 Сіно до 450
 Сінаж до 850
 Середня продуктивність, (рул./год.) до 50
 Робоча швидкість, (км./год) до 10
 Маса прес-підбирача, (кг.) 3120
 Стандартне і додаткове обладнання:
 Ширина підбирача, (м.) 2,2
 Карданий вал є
 Обв’язка одинарним шпагатом є
 Обв’язка сіткою є
 Керування обв’язкою Электронне (пульт керування у кабіні трактора)
 Автоматична система змазування є
 Шини 11,5-15 є
 Шини 400/60-15,5 є