• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Ворошилки

Для заготівлі сіна та сінажу ми пропонуємо високоякісні та надійні роторні ворошилки, які вражають якістю роботи і численними інноваціями. Продумана конструкція і простота в управлінні — фактори успіху, як для фермерів, так і для великих підприємств. Застосовуючи роторні ворошилки Ви оціните новітні технології впроваджені в машинах, де все продумано.

Ворошилка PRONAR PWP900
Ворошилка PRONAR PWP900 — техника с рабочей шириной 9 метров, это увеличенная версия ворошилки PWP460 модернизирована до 8 роторов и 6 рабочих плечей на одном роторе.

Детальніше

Ворошилка PWP460
Ворошилка Pronar PWP460 используется для разбивки свеже скошенных трав или ворошения слегка высушенного сена, для ускорения процесса высыхания.

Детальніше

Ворошилка PWP530
Роторні ворошилки є фахівцями в підготовці сінажу та сіна. Робоча ширина від 6,00 м. до 11,30 м. це роторні ворошилки які користуються найбільшим попитом. З цими машинами Ви можете бути впевненими, що при заготівлі основного корму все пройде гладко.

Детальніше

Ворошилка PWP770
Ворошилка PWP770 предназначенa для ворошеня скошенных зеленых растений и влажного сена или для ворошеня и разбрасывания скошенных культур на полях и лугах. Ворошилка PWP770 с рабочей шириной 7,7м имеет шесть роторов.

Детальніше

Top