Рулонні ремінні прес-підбирачі EXTREME 265 LT, зі змінною камерою пресування, призначені для підбору валка і пресування в рулони трав’яної маси на будь-якій стадії висихання: сухе сіно, сінаж, солома, і так само рештки кукурудзи. Прес-підбирачі дозволяють формувати рулони, шириною 120 см, діаметр може варіюватися від 50 до 165 см. EXTREME Це ідеальний варіант коли стоїть вибір у господаря між вальцевим та цепно-планчатим пресом.

Конструкція підбирача дозволяє чисто підбирати матеріал з широких валків на високій швидкості. Ширина захвату підбирача 2200 мм. і низький центр тяжіння роблять цю машину ідеальною для роботи у важкодоступних частинах полів та на схилах. Укладальник зі зворотно-поступальним рухом ідеальний при підборі сухої і подрібненої соломи. Регульовані по висоті бокові колеса дозволяють підбирачу відмінно копіювати рельєф поля.

Завдяки автоматичній системі змащення, яка обслуговує всі ланцюги трансмісійного блоку преса протягом усього робочого циклу — значно збільшується продуктивність і термін служби машини. При цьому повністю виключено забруднення рулонів мастильним матеріалом.

Багатофункціональний блок електронного керування EASYTRONIC дозволяє, з легкістю управляти усіма фікціями прес-підбирача Extreme не виходячи з кабіни трактора, такими як зміна розміру серцевини рулону, зміна початку формування рулону, тиск пресування на різних стадіях формування рулону,  вибір нових параметрів пресування, вибір типу ув’язки (шпагат або сітка), підрахунок тюків та ін. Графічний дисплей буде супроводжувати вас крок за кроком, з простими і зрозумілими інструкціями. В процесі роботи буде вас постійно інформувати і в той же час надавати корисні поради: від, як краще підходити до валку щоб оптимізувати наповнення камери пресування, до моменту вивантаження готового рулону.

Керуй розмірами!
За допомогою блоку керування, встановленого в кабіні трактора, можливо встановити діаметр рулону, відповідно до Ваших вимог
(від 50 до 165 см).

   Параметри    EXTREME 265 LT
 Ширина підбору, (м) 2,2
 Тип камери змінна камера
 Габарити камери, (м)  Ширина 1,218
 Діаметр 0,5-1,65
 Керування кришкою камери пресування гідравлічне
 Керування подбирачем гідравлічне
 Регулювання робочої висоти підбирача механічне
 Потужність трактору, (к.с.) 65
 Система регулювання щільності рулону електронне
 Кількість пресувальних ременів,  (шт) 5
 Ширина ременя, (мм) 2180
 Експлуатаційний ресурс ременів, (рул.) 10 000
 Габарити, (м)  Довжина 4,18
 Ширина 2,6
 Висота 2,52
 Середня маса рулону, ( кг)  Солома 300-625
 Сіно 280-420
 Сінаж 600-1235
 Робоча швидкість, ( км/год.) до 10
 Маса прес-підбирача, (кг) 2550
 Стандартне і додаткове оснащення:
 Карданний вал є
 Обв’язка подвійним шпагатом є
 Обв’язка сіткою є
 Керування ув’язкою Електронне (пульт керування в кабіні трактору)
 Автоматичне змащування є
 Шини 400/60-15.5 є