• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Грунтообробка

Продукція MASCHIO GASPARDO відповідає вимогам сучасного землеробства, поставляючи на ринок повний набір моделей машин, використання яких є економічно вигідним при веденні сільського господарства. Підвищення ефективності культивації ґрунту і зменшення експлуатаційних витрат — це базові концепції розробки лінійки машин, що випускаються компанією Maschio Gaspardo.
Ніколи раніше використання пасивних машин не було синонімом економії використання та ефективності всього процесу обробки ґрунту. Сучасний, інноваційний підхід до вирішення сьогоднішніх проблем в сільському господарстві — це шлях, по якому прагне йти компанія Maschio Gaspardo.

Компанія MASCHIO GASPARDO ретельно розробила і випускає різні моделі і типи машин для обробки ґрунту, кожна з яких є найбільш виграшним рішенням проблем, що виникають при різних операціях у роботі на полі. За типом весь асортимент машин може бути розбитий на 3-и основні категорії:
• підґрунтового розпушування для глибокого обробітку ґрунту і руйнування плужної підошви;
• зубчасті КУЛЬТИВАТОРИ для поверхневого обробітку або обробки ґрунту на середніх глибинах (до 30 см);
• Дискові борони для високошвидкісної остаточної обробки насіннєвого ложа в умовах з великою кількістю рослинних залишків.

Плуги Gaspardo

Плуг — сільськогосподарське знаряддя з широким, частіше металевим, лемешем для основного обробітку грунту — оранки землі.

Детальніше

Дискові борони Gaspardo

Дисковий боронування — це дуже гнучка технологія мінімального обробітку грунту, використовуваної для різних цілей і має явні переваги.

Детальніше

Глибокорозпушувач Gaspardo

Глибокорозпушувачі Gaspardo

Детальніше

Дисколаповий культиватор Gaspardo

Культиватор — сільськогосподарська машина для обробки грунту. Культиватори ділять на парові і просапні.

Детальніше

Top