• м. Полтава, вул. П. Дорошенка 40
  • +380 (532) 56 80 04

Причепи

для перевезення

Грунтообробка

для обробки землі

Зелена лінія

для сіна та соломи

Дискові борони Gaspardo

Дискове боронування — це дуже гнучка технологія мінімального обробітку грунту, використовуваної для різних цілей. Maschio Gaspardo пропонує фермерам та сільськогосподарським підрядникам широкий вибір пасивних дискових культиваторів з жорсткою (робоча ширина від 2,5 до 4 м) або складною (ширина від 4 до 6 м) рамами; всі пропоновані моделі незалежного типу і можуть поставлятися з дисками різного діаметру і форми.

UFO

UFO зі складаною рамою являє собою потужну машину, що відрізняється великою продуктивністю дискового боронування на великій площі: ця машина — ідеальний вибір для великих сільських господарств, які потребують підготовки великих за площею полів за дуже короткий час.

Детальніше

PRESTO

PRESTO напівнавісна дискова борона з високою працездатністю. Чудово підходить для неглибокої і дуже швидкої підготовки насіннєвого ложа. Велика робоча ширина (від 4 до 6 м.) і швидкість обробки забезпечують напрочуд високу продуктивність машини.

Детальніше

VELOCE

VELOCE — це легка дискова борона для неглибокої підготовки ґрунту  (до 10 см). Диски розташовані в 2 ряди з протилежним напрямком диска; велику відстань (620 мм) між рядами запобігає засмічення грунту і залишків врожаю.

Детальніше

Top