Комбінований культиватор DRACULA — конструкція машини від ведучого в галузі виробника MASCHIO GASPARDO, яка має переваги при роботі на полі і здатна витримувати великі тягові навантаження. Завдяки комбінації передніх дисків, культиваторних лап, вирівнюючої планки і заднього важкого котка, культиватор DRACULA забезпечує роботу з будь-якими видами пожнивних залишків, дає можливість контролювати ступінь ущільнення грунту, проводити вирівнювання оброблюваного поля і вести ефективну і економічну обробку грунту для подальшого висіву насіння. Застосовуючи такий культиватор, Ви зможете працювати зі швидкістю 12 км / год, виконуючи як поверхневий (до 10 см завглибшки), так і глибокий (до 25 см) обробіток ґрунту. Культиватор DRACULA створює оптимальні умови для підвищення врожайності та отримання більшого доходу!

ДВОТОЧКОВА НАВІСКА

Наша двоточкова навіска сприяє легкому з’єднанню та великій гнучкості в області декількох точок опори.

НАДПОТУЖНА РАМА

Культиватор має надпотужну раму з профілю 120 х 120 мм. Складна версія машини оснащена 4-ма циліндрами, по 2 на кожну сторону, що гарантує роботу машини постійній робочій глибині, гасить коливання рами, її перекручування і тим самим, захищає машину від пошкоджень. Відстань до землі (кліренс) складає 90 см. з сошниками і 70. см з дисковими культиваторами.

СТУПИЦЯ CULTI HUB

Ступиця  — серце машини, що забезпечує її надійність; саме тому були використані спеціальні технічні рішення. Змащування за допомогою масляної бані дозволяє подовжити інтервали між техобслуговуваннями. Захист від сторонніх предметів, кульковий підшипник з підвищеним опором радіальним і осьовим навантаженням, оптимальна змазка за допомогою масляної бані, металеве фронтальне ущільнення Duo Cone спеціально для експлуатації у важких умовах — всі ці технічні рішення гарантують чудову надійність і міцність.

БІЧНІ ДИСКИ

Бічні диски потрібні для того, щоб уникнути доріжок між переходами; вони також перешкоджають утворенню борозни, так що після роботи поверхня поля стає рівною і гладкою; бічні диски можна легко налаштувати вручну.

ЛЕГКИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ ПРИ ТРАСПОРТУВАННІ, МІЦНИЙ НАВІТЬ У ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

Завдяки чотирьом гідроциліндрам рама складається у дві частини, що забезпечує безпеку транспортування по дорогам, маючи скорочену до 3 м загальну ширину в транспортному положенні.

Крім того, спеціальна конструкція двоточкової системи дає чудову маневреність, як на межах поля, так і при поворотах.

ВИРІВНЮЮЧІ ДИСКИ

 

Задні диски DRACULA (Діаметром 460 мм) роблять вирівнювання рихлого грунту, залишаючи після себе гладеньку і рівну поверхню поля. Стальні вирівнюючі диски підвішені на 4-х резинових амортизаторах, які гарантують роботу машини на постійній глибині. Нахил вирівнюючих дисків можна легко регулювати прямо з кабіни трактора за допомогоюшести гідроциліндрів.

ШВИДКЕ З’ЄДНАННЯ

Культиватор DRACULA оснащений буксирувальним зчепленням з провушиною 4-ї категорії міцності. Нахил буксирувального зчеплення можна змінювати на пряму з кабіни трактора, керуючи роботою гідроциліндру і тим самим забезпечуючи максимальну стабільність машини при транспортуванні і налаштуванні тиску дискової борони і сошників під час роботи.

Версія
Рабочая ширина

Транспорта

ширина

Вага, кг к-ть лап (шт) Диски (шт/⌀)
400 206-265 / 280-360 400 300 8000 9 18-610
600 242-404 / 330-550 600 300 9500 13 26-610