Модельний ряд плугів MIRCO відповідає всім сучасним вимогам фермерів і відрізняється легкістю, підвищеною маневреністю, великою гнучкістю і високими виробничими показниками. Напівнавісні одноколісні плуги зі зрізним захисним гвинтом, механічним (MIRCO PASSO) чи гідравлічним регулюванням (MIRCO VARIO) робочої ширини. Відрізняються від попередників встановленою гідравлічною системою керування робочою глибиною оранки і гідравлічною зміною ширини захвату корпусів.

З`ЄДНАННЯ БОЛТАМИ

Основною структурою плуга  є те, що він виготовлений без зварювання, всі його компоненти з’єднані болтами, що дає можливість здійснювати максимальний опір при великому навантаженні.

КОРПУСИ, ПЕРЕДПЛУЖНИКИ, СОШНИКИ

Великий вибір корпусів (стандартний, полосовий або глибокий) передплужників (універсальний, для кукурудзи та для великої ємності), а також сошників.

“Variable Working Width” ГІДРАВЛІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ШИРИНИ ЗАХВАТУ

Робочу ширину захвату можна відрегулювати від 30 до 50 см (від 12 до 20 дюймів) через кабіну трактора за допомогою гідравлічного регулюванням робочої ширини (Vario system). Механічне регулювання, опційно.

ЗРІЗНИЙ БОЛТ

Для захисту плуга та трактора від зіткнення з прихованими перешкодами, кожен елемент має запобіжний болт, який не ламається від максимально допустимого навантаження.

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Плуг можливо транспортувати в напівнавісній конфігурації, використовуючи, при цьому, колеса; у версії з 8 корпусами встановлюється Система Анти-шок з азотним компенсатором на транспортному колесі- це дає змогу підвищити безпеку і запобігти підстрибуванню плуга під час переїздів.

 • Гідравлічне регулювання ширини захвату «Variable
  Working Width «, від 30cм до 50cм
 • Гідравлічне регулювання ширини захвату першого
  корпусу
 • Гідравлічне регулювання робочої глибини
 • Відстань між корпусами: 100 см
 • Кліренс: 72 cм, 78 cм, 90 cм (опція)
 • Переріз рами: 150x150x12 мм
 • Колесо 500/45-22, 5
 • Система Анти-шок з азотним компенсатором на
  транспортному колесі (версія з 8 корпусами)
Модель Кількість корпусів (шт) Вага (кг) Необхідна потужність (к.с.) Ширина захвата корпуса (CM) Відстань між корпусами
MIRCO 6 із предплужниками 6 3386 180 — 270 35-40-45-50 105
MICRO 7+1 із предплужниками 8 3687 280 — 360 35-40-45-50 105