Ефективність, безпека та надійність

  • Повністю незалежна гідравліка.
  • Надійна і безпечна електроніка, розроблена ARCUSIN для моделей AutoStack.
  • Легке і просте навантаження і розвантаження.
  • Посилені та важкі шипи рухомої каретки для забезпечення стабільності розвантаження.
  • Просте, швидке і безпечне завантаження.
  • Просте і інтуїтивно зрозуміле управління без попереднього досвіду.
  • Плаваюча і однооборотний завантажувальна система.
  • Однієї людини досить, щоб провести весь процес.

 

Розміри, вага і навантаження
XP54T
(A) Загальна довжина 10 100 мм
(B) Відстань між зчіпкою і центром тандему 7 260 мм
(C) Задній навіс 2 785 мм
(D) Колісна база 1 200 мм
(E) Ширина 2 550 мм
(F) Відстань між колесами 1 950 мм
(G) Висота 3 880 мм
(H) Довжина платформи 5 400 мм
(I) Радіус повороту платформи 6 400 мм
Маса порожнього анрегату 7 800 кг
Максимально допустима маса вантажу 16 000 кг
* Залежить від типу шин

 

Вантажопідйомність (тюків)
Тюк Кількість
130 x 120 cm 8
90 x 120 cm 12
80 x 120 cm 14
70 x 120 cm 16
90 x 80 cm 18
80 x 80 cm 21
70 x 80 cm 24
60 x 90 cm 27
50 x 80 cm 33
47 x 80 cm 36
100 х 120 см 10

Блок управління

Постійні показники робочого циклу з перевірки-контролю. Лічильники поїздок, днів і суматорів. Один 4-х провідний кабель між трактором і AutoStack.

Варіант кріплення: флотаційні або промислові колеса

Флотаційні колеса, велика пристосованість та стабільність у будь-якому типі місцевості завдяки низькому тиску колеса та його ширині.

Промислові колеса, корисні для роботи на великих швидкостях і для далеких поїздок. Велика вантажопідйомність

Висока швидкість ходової частини

Розроблений та обладнаний для роботи на високих швидкостях. Скорочення транспортних інтервалів між пікапами та завантаженнями. Більше робочих циклів за той самий загальний час.

Власна гідравлічна система

Насос великої продуктивності зі змінною витратою. Ніяких вузьких місць або обмежень по маслу в усьому контурі. Просте і збалансоване управління. Ідеальне виконання роботи. Гідравлічний розподільник з електроприводом. Повний регулювання швидкостей і тисків всіх сервісів AutoStack. Альтернативне ручне управління за допомогою важелів гідравлічного блоку.

Групувальна платформа

Високий підйом і ідеальне наведення тюків, навіть при сильних нахилах. Вони запобігають нерівності, поганому укладанню або падінню (гарантія укладання). Регульована сторона

Вантажна платформа

Частина причепа, де зберігаються всі тюки. Після заповнення він приступить до розвантаження, повернувши платформу в вертикальне положення. Стратегічно розташовані ролики забезпечують стабільність навантаження і в той же час плавно переміщають її, гарантуючи цілісність шпагату у разі завантаження.

Екстрактор

Екстрактор розташований на шасі, що штовхає центральну частину основи платформи

Завантажувальна платформа

Плаваюча система з одним єдиним поворотом. Гідравлічні амортизатори всіх фаз повороту платформи. М’який підйом і поступове прискорення при запуску. Поступова зупинка в кінці пробігу, як на підйомі, так і на спуску.

Інструменти

Оскільки на поточному ринку існують різні виробники тракторів і прес-підбирачів, що означає різні заходи для тюків, автонавантажувач ARCUSIN оснащений різними системами регулювання. Для виконання різних задач, машина має свій власний ящик для інструментів.

Опорна лапа

Машина має опорну лапу, яка допомагає розвантажити частину ваги машини, поки вона від’єднується від транспортного засобу. Опорна лапа регулюється по висоті.

Перила для угрупування тюків

Регульовані перила для центрування навантаження на AutoStack Інтегрований у перила для полегшення її регулювання. Він виконує функцію зведення тюків, щоб вони ідеально були вирівняні на платформі самоскидів.

Тракторні катки

Конічний геометричний ролик для витягування тюка і досягнення ідеального вирівнювання з штовхачем. Більш розділені, щоб досягти стійкості на вході платформи, коли тюк покидає завантажувальну платформу.

Штовхач

Лінійне переміщення тюка з великою швидкістю.

Розвантаження і укладання

Контроль процесу  повністю автоматично. Гідравлічна / механічна синхронізація мобільних машин покладено на саму навантаження. Посилені і високостійкі пересувні каретки, які забезпечують стабільність розвантаження. Просте, швидке і безпечне завантаження.

Регульована робоча висота

Немає необхідності змінювати висоту зчіпного пристрою трактора. Наша система гарантує ідеальне і постійне відстань перекидача (гарантія штабелювання) і вантажної горловини щодо землі.